× O NÁS VEĽKOOBCHOD MALOOBCHOD KONTAKT
Veľkoobchod

Pár slov o našich dodavateľoch
HB BODY
bola založená v roku 1982 so zámerom vytvoriť a distribuovať vysoko kvalitné výrobky pre automobilový opravárenský priemysel. Firma má sídlo v Grécku, Thessaloniki a je v súkromnom vlastníctve. Osemdesiat päť percent našich produktov je exportovaných do päťdesiatich piatich krajín po celom svete, napriek tomu dominantné postavenie máme na domácom trhu. HB BODY S.A. má štyri dcérske spoločnosti, a to vo Veľkej Británii, Bulharsku, Srbsku a Španielsku. V rámci Grécka máme distribučné stredisko v Aténach, ktoré pokrýva južné Grécko a ostrovy.
Smirdex
je jednou z popredných výrobných spoločností brúsiv v juhovýchodnej Európe. Nachádza sa v severnom Grécku, na rozlohe 32.000 m2, z ktorých je 16.000 m2 zastavaných, spoločnosť Smirdex vyrába od roku 1981 vysoko kvalitné brúsivá. Vďaka neustálemu úsiliu o zdokonaľovanie svojho špecializovaného personálu sa spoločnosti podarilo narastať a dotknúť sa náročných štandardov priemyslu.
APP
je poľská spoločnosť už 20 rokov, ktorá odvážne stavia vedúce postavenie v oblasti automobilového priemyslu. Od začiatku našej činnosti sa snažíme byť čo najbližší k našim zákazníkom. Potreby a očakávania nás inšpirujú k hľadaniu inovatívnych riešení a technológií. To je dôvod, prečo je APP popredným dodávateľom automobilových, karosárskych a autokozmetických prostriedkov. Všetky naše produkty prechádzajú testami kvality a majú potrebné certifikáty.