Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

P 965 WASH PRIMER READY FOR USE

1K transparentný reaktívny základ, pripravený na použitie. Vhodné na hliníkové, pozinkované, nerezové a pozinkované povrchy. Ľahko sa nanáša, pretože nie je potrebné pridávať riedidlo. Bez chrómu. Balenie : 1l  Farba : transparentná

BODY 960 WASH PRIMER

Výborný 2K žltý základný náter vhodný primárne na nanášanie na hliníkové, pozinkované, nerezové a galvanizované povrchy. Zmiešajte s tvrdidlom na báze oxidu BODY 960 ACT . Aplikuje sa v jednej vrstve 10 μm . Schne v priebehu 10 minút, nevyžaduje brúsenie a je možné ho prelakovať akýmkoľvek základným náterovým systémom (s výnimkou tých, ktoré sú na báze polyesteru, polyesterové materiály na ňom nezasychajú).

BODY 340 PLASTO FIX

Špeciálny priľnavý základ vhodný na všetky plastové časti karosérie, okrem polyetylénu (PE). Je pripravený na použitie a aplikuje sa striekacou pištoľou priemer trysky 1,5 mm. Je vhodný na plastové nárazníky, spojlery a iné štruktúrované povrchy, ktoré sú nastriekané s BODY 950 alebo BODY AUTOFLEX SPECIAL. Schne do 10min. a môže byť prelakovaný všetkými lakovacími systémami. Dodávaný je tiež v balení 400 ml spray.

BODY 992 PRIMER

Vysokokvalitný, 1K rýchloschnúci antikorózny základ vhodný na kovové a drevené povrchy. Má vynikajúcu odolnosť voči soliam, vlhkosti a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Môže sa aplikovať štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou (priemer 1,8 mm trysky). Môže sa riediť 10-30% s riedidlom BODY ECO THINNER 767 . Dodávaný je tiež v balení 400 ml spray.

BODY 969 PRIMER

Vysokokvalitný, 1K rýchloschnúci antikorózny základ vhodný na kovové a drevené povrchy. Má vynikajúcu odolnosť voči soliam, vlhkosti a nepriaznivým poveternostným podmienkam. Môže sa aplikovať štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou (priemer 1,8 mm trysky). Môže sa riediť 10-30% s riedidlom BODY ECO THINNER 767 .

BODY 410 CHASSIS COAT

Body 410 Chassis Coat je ochranný náter proti hrdzi, základ a vrchný náter v jednom, s vynikajúcou antikoróznou ochranou. 1K vysoko kvalitný alkydový , rýchlo schnúci náterový systém s farebnou stálosťou a polo lesklou povrchovou úpravou. Chassis Coat je vhodný pre podvozky vozidiel a všetky kovové povrchy, ako je uhlíková oceľ, hliník a pozinkované povrchy. Môže byť aplikovaný priamo, bez použitia priľnavých základov.

BODY 425 ZINC SPOT PRIMER

Antikorózny základný náter s vysokým obsahom zinku , ktorý neobsahuje olovo . Vhodný pre bodové a MIG zváranie s vynikajúcou ochranou kovov. Môže byť aplikovaný štetcom, valčekom alebo striekacou pištoľou (priemer trysky 1,4 - 1,8 mm) pri maximálnej hrúbke 10-20 μm . Riedi sa 25-30% s riedidlom BODY ECO THINNER 767 . Dodávaný je tiež v balení 400 ml spray.