Pár slov o našich dodávateľoch

HB BODY
bola založená v roku 1982 so zámerom vytvoriť a distribuovať vysoko kvalitné výrobky pre automobilový opravárenský priemysel. Firma má sídlo v Grécku v meste Thessaloniki a je v súkromnom vlastníctve. Osemdesiat päť percent produktov je exportovaných do sedemdesiatich krajín po celom svete. Všetky produkty sú vyrábané v EÚ zo špičkových surovín schválených po dôslednom uplatňovaní najprísnejších testov kvality.

Smirdex
je jednou z popredných výrobných spoločností brúsiv v juhovýchodnej Európe. Nachádza sa v severnom Grécku, na rozlohe 32.000 m2. Spoločnosť Smirdex vyrába od roku 1981 vysoko kvalitné brúsivá. Vďaka neustálemu úsiliu o zdokonaľovanie svojho špecializovaného personálu sa spoločnosti podarilo narastať a dotknúť sa náročných štandardov priemyslu.

APP
je poľská spoločnosť, ktorá je na trhu už 20 rokov a ktorá odvážne zastáva vedúce postavenie v oblasti automobilového priemyslu. Potreby a očakávania inšpirujú k hľadaniu inovatívnych riešení a technológií. To je dôvod, prečo je APP popredným dodávateľom karosárskych, autokozmetických prostriedkov a pomocných materiálov. Všetky produkty prechádzajú testami kvality a majú potrebné certifikáty. Dnes APP ponúka viac ako 3000 produktov v takmer 30 krajinách sveta.

Antikorózne ochranné prostriedky (9)

Polyesterové tmely (14)

Polyesterové striekacie tmely (2)

1K a 2K plniče (15)

Základy (7)

Tesniace hmoty (5)

Priehľadné laky (10)

Tužidlá (13)

Riedidlá a odmasťovače (7)

Aditíva (5)

Spreje (33)

Leštiace pasty a kotúče (14)

Laminovacie živice, tkaniny (4)

Lepenie čelných skiel (2)

Striekacie pištole (7)

Pomocné výrobky (24)

Maskovanie (7)

Brúsenie na sucho (11)

Brúsenie na mokro (4)

Brúsne hubky (5)

Rezné , brúsne kotúče (6)

Stavebníctvo (5)